Obory

CNC zpracování:
V prostředích, kde stroje běží za vysoké rychlosti a používají vzduch k provozu hřídelí, odfoukávání částí či výměně hlav nástrojů a kde jsou automatické procesy nezbytné k udržování plynulého chodu výroby, potřebujete dodávku čistého a suchého vzduchu k maximalizaci efektivity výroby.

Naše kompresory Aerius nabízejí dlouhé servisní intervaly a jsou dodávány s integrovanými sušiči pro minimalizaci požadavků na místo,což je ideální v místech, kde se vyžaduje nepřežitý* provoz.

*S1 motory pro nepřetržitý provoz jsou normou pro výkon od 11 kW výše

 

Tvarování kovů:
Jestliže jsou zařízení, jako například polohovač, držáky, svěráky, lisy a nože poháněny stlačeným vzduchem namísto elektřiny, výrazně se zvyšuje produktivita.

Volba pneumatických lisů poháněných vzduchem nabízí nižší poměr mezi hmotností a výkonem pro průmyslová použití, což znamená možnost delšího použití bez přehřátí nižší náklady na údržbu.

Kompresory Aerius jsou tou správnou volbou, jestliže hledáte stroje se snadnou údržbou a použitím, které vydrží neustálé* intenzivní použití.

*S1 motory pro nepřetržitý provoz jsou normou pro výkon od 11 kW výše

 

Servis vozidel:
Jsou součástí vaší dílny vzduchové nástroje a stříkací pistole?
 

Používáte vzduchové klíče, dláta, vrtačky či foukačky? Pro tyto i jiné nástroje, které vám pomáhají s vašimi každodenními službami, potřebujete jeden kompaktní kompresor, který se hodí pro všechny činnosti ve vaší dílně.

Vlhkost je velkým problémem pro nástroje a lakovací plochy v mnoha dílnách, proto potřebujete pro váš provoz přísun čistého vzduchu. Jestliže si navíc musíte poradit s omezeným prostorem a záleží vám na stupni hluku a zabrané ploše, montované kompresory Aerius s integrovanými sušiči jsou vaší nejlepší volbou.
 

Zařízení Aerius jsou ideální pro menší a střední podniky s méně náročným nebo nepřetržitým provozem. Jednoduché samostatné jednotky či stroje s integrovanými zásobníky či sušiči vám ušetří místo a sníží hlučnost.

 

Tvarování plastů:
Zpracování plastů je na stlačeném vzduchu závislé během celého výrobního procesu mimo jiné pro pneumatické ovladače a spouštěče, tvarovací stroje, řezací zařízení, spojovací stanice a pásové stroje.

 

Čím více je proces automatizován, tím pravděpodobnější je, že si bude vyžadovat čistý, suchý vzduch.
 

Kompresory Aerius s integrovanými sušiči poskytují ideální řešení pro vaše automatizované procesy, protože minimalizují prostoje a zajišťují stálý provoz.

 

Tisk:
Tiskařství je jeden z největších sektorů výroby, kde se stlačený vzduch používá k zajištění spolehlivé a efektivní výroby.

Většina tiskařských činností vrcholí během určité části dne, kdy jsou vzduchové systémy hodně zatěžovány. Stroje, které zrovna nepracují, však stále mohou vyžadovat dodávku vzduchu. Rozhodnutí o velikosti stroje je proto velice důležité.

Nabídka kompresorů Aerius je postavena tak, aby učinila váš denní provoz více efektivním. Ať už potřebujete malý stroj pro přerušované použití či odolné řešení pro neustálou zátěž, kompresory Aerius nabízejí jednoduché ovládání. Integrované zásobníky modelů 272 či 500 vám dále napomáhají v době nejvyšších požadavků a šetří cenný prostor na pracovišti.

 

Odlévání kovů:
Stlačený vzduch se používá ve velkých výrobních jednotkách všech sléváren vzhledem ke své cenové výhodnosti a bezpečnosti, které jsou pro tento obor nezbytné.

Spolehlivá a nepřetržitá dodávka vzduchu je nezbytná k zajištění jen minimálních výpadků, což je kritický faktor vašeho výrobního procesu. Kompresory Aerius s motory na nepřetržité použití* zajišťují, že ve vašem provozu nedojde k nečekaným prostojům, kompaktní velikost vám šetří místo.

*S1 motory pro nepřetržitý provoz jsou normou pro výkon od 11 kW výše